ВРУ посилила соціальний захист військовослужбовців, що проходять військову службу в особливий період. Відповідні норми містить ухвалений Закон «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо гарантій в особливий період) (реєстраційний № 4369). Про це повідомляє прес-служба ВРУ.

Законодавчим актом час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, що оголошується відповідно до Закону України «Про оборону України», зараховується до їх вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, який визначається КМУ.

Також установлено, що членам сімей військовослужбовців, які проходять військову службу в особливий період, що оголошується відповідно до Закону України «Про оборону України», гарантується виплата грошового забезпечення цих військовослужбовців у разі неможливості ними його отримання під час участі в бойових діях та операціях. У такому разі виплата грошового забезпечення здійснюється членам сімей військовослужбовців.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»