Головне управління Міндоходів у м. Києві на своєму офіційному веб-сайті повідомило про звітність, яку платник податку на прибуток має подати до органів Міндоходів, якщо протягом звітного періоду він втратив право на застосування особливих правил оподаткування прибутку як неприбуткова організація.

Платник податку на прибуток, який протягом звітного року виключений із Реєстру неприбуткових організацій та установ, положення про який затверджено наказом Мінфіну від 24.01.2013 р. № 37, має подати після закінчення звітного (податкового) року до територіального органу Міндоходів, у котрому перебуває на обліку, таку звітність: податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій, форму та Порядок складання якого затверджено наказом Міндоходів від 27.01.2014 р. № 85, та податкову декларацію з податку на прибуток підприємства, форму якої затверджено наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 872.

При цьому у звіті мають бути відображені дані податкового обліку за період застосування окремих правил оподаткування прибутку, а в декларації — за період застосування загальних правил оподаткування прибутку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»