Ще 23 квітня 2014 року в приміщенні Моторного (транспортного) страхового бюро України відбулося засідання Комітету з тарифної політики МТСБУ. На ньому було прийнято проект рішення, за яким страховики — члени МТСБУ із червня 2014 року мають відраховувати з нарахованих премій за договорами ОСАЦВ залежно від частки договорів внутрішнього страхування, укладених страховиком за звітний період із застосуванням зменшених значень базового страхового платежу та коригуючих коефіцієнтів.

Таким рішенням, за повідомленням МСТБУ, планують нівелювати коливання гривні по відношенню до основної валюти й, відповідно, очевидний ріст витрат вартості відновлюваного ремонту транспортних засобів, забезпечення достатнього обсягу коштів ФЗП для виконання в повному обсязі гарантійних зобов’язань за укладеними договорами ОСАЦВ.

Щоправда, страховики хоч і попереджають про збільшення вартості полісів для автовласників, однак наразі мають можливість за допомогою системи знижок пропонувати їх ще за старою ціною. Тож поспішайте.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»