Міндоходів нагадало, що з квітня 2014 р. платники збору за користування радіочастотним ресурсом України повинні застосовувати ставки, визначені ст. 320 ПКУ в редакції «антикризового закону», — лист від 27.05.2014 р. № 12217/7/99-99-15-04-0217.

Відповідно до змін, що внесені «антикризовим законом», користувачі радіочастотним ресурсом, зокрема які використовують стільниковий зв’язок (усіх типів), радіозв’язок у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, радіозв’язок у системі передавання даних із використанням шумоподібних сигналів, у разі наявності сукупності виданих дозвільних документів на користування радіочастотним ресурсом, що належать окремому користувачу, для яких ширина смуги радіочастот не перевищує 30 МГц (15 × 2) у кожному регіоні окремо, застосовують понижувальний коефіцієнт 0,75.

Порядок заповнення податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України в разі використання вказаних вище типів зв’язку наведено в додатках до листа.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»