МОЗ України разом із Профспілкою охорони здоров’я України в листі від 23.05.2014 р. № 10.03.68/14230 надали роз’яснення стосовно правомірності залучення медичних працівників первинної ланки до чергувань удома, роботи в нічний час, неробочі та святкові дні й оплати праці під час виконання вимог спільного наказу Генпрокуратури України, МВС України та МОЗ України від 28.11.2012 р. № 1095/955/119.

Так, виконання вимог зазначеного наказу щодо виїзду лікарів на місце події в разі смерті людини за місцем її проживання без ознак насильницької смерті чи підозри на таку для констатації факту смерті має покладатися на заклади охорони здоров’я, що функціонують у цілодобовому режимі. Водночас центри первинної медико-санітарної допомоги (далі — ЦПМСД) не належать до закладів охорони здоров’я із цілодобовим режимом роботи, у зв’язку із чим залучення лікарів цих закладів охорони здоров’я до чергувань у нічний час і роботи в неробочі та святкові дні є порушенням правил внутрішнього трудового розпорядку й трудового законодавства.

У разі організації чергувань лікарів за графіком у нічний час, неробочі та святкові дні, а також їх виїздів на місце події, відпрацьований час слід розділяти на такий, що виконується в межах місячної норми робочого часу, і роботу в надурочний час (понад місячну норму робочого часу). Якщо лікарів викликають у межах місячної норми робочого часу як у денний, так і нічний час, то додатковій оплаті підлягають тільки години роботи в нічний час. У разі залучення лікарів до роботи понад місячну норму їх робочого часу оплачується весь фактично відпрацьований понад установлену норму час у подвійному розмірі годинної ставки працівника. Разом із тим компенсацію надурочних робіт шляхом надання працівнику відгулу законодавство не допускає.

Виконання зазначеної роботи в неробочі та святкові дні в межах місячної норми робочого часу оплачується в розмірі годинної чи денної ставки зверх окладу й у розмірі подвійної годинної чи денної ставки за фактично відпрацьований час, якщо робота проводилася понад місячну норму робочого часу. У цьому випадку, за бажанням працівника, йому може бути надано інший день відпочинку.

На час відсутності лікаря на основній роботі у зв’язку з викликом на місце події в разі смерті людини виконання його обов’язків покладається на інших працівників з оплатою за фактично відпрацьовані додатково години. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»