На офіційному сайті Міндоходів з’явилося повідомлення про те, як проводитиметься повернення та сплата ПДВ, сплата митних платежів, податків і соціальних внесків, якщо НБУ заблокував усі платежі організаціям із Донецьким МФО (у т.ч. на всі організації, рахунки яких веде держказначейство Донецької області).

Однак замість відповіді міндоходівці не сказали НІЧОГО, що могло би пролити світло на це питання. Далі наводимо дослівний текст:

«Платник податків зобов’язаний виконувати обов’язки, передбачені Податковим кодексом України, у тому числі сплачувати податки та збори за місцем перебування на податковому обліку в органі доходів і зборів на бюджетні рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби України в розрізі територіально-адміністративних одиниць України.

У разі зміни місцезнаходження/місця проживання платників, сплата податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску повинна здійснюватися за новим місцем перебування на обліку на рахунки, відкриті у відповідних органах Державної казначейської служби України в областях та місті Києві.

Інформація про реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://minrd.gov.ua/byudjetni-rahunki)».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»