Працівники, що внесли часткову оплату за санаторно-курортні путівки до санаторних закладів АР Крим, відмовляються від поїздок на оздоровлення та бажають повернути часткову оплату за санаторно-курортні путівки.

Ураховуючи таку ситуацію, редакція газети «Інтерактивна бухгалтерія» адресувала до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) запит із проханням роз’яснити такі запитання:

1.      Які документи має подати застрахована особа, аби повернути часткову оплату за санаторно-курортну путівку, якщо вона відмовляється здійснювати поїздку до санаторно-курортного закладу, розташованого на території АР Крим?

2.      Чи може застрахована особа за такої ситуації обміняти санаторно-курортну путівку на аналогічну, але до іншого санаторно-курортного закладу (окрім тих, що розташовані на території АР Крим)?

Фонд у листі від 20.05.2014 р. № 7.1-34-1162 повідомив, що розроблено Тимчасовий порядок повернення коштів, що перераховані на рахунок робочого органу Фонду як часткова оплата вартості путівки. Зазначене положення буде винесено для затвердження на чергове засідання Фонду з наступним проведенням процедури державної реєстрації в Мін’юсті.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»