27 травня на засіданні Уряду були схвалені три законопроекти євроінтеграційного пакету, ініційовані Мінагрополітики. Зокрема «Про державний контроль у сфері забезпечення безпечності та якості харчових продуктів і кормів, благополуччя тварин», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин» і «Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною». Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Цими проектами визначено загальні принципи здійснення держконтролю свіжого м'яса, риби та рибних продуктів, молюсків, сирого молока та молокопродуктів. Також пропонується внести корективи щодо обов’язковості ідентифікації та реєстрації фізичними особами тварин, які утримуються та розводяться для власного споживання, запровадження групового ідентифікаційного номера в господарствах юридичних осіб.

Міністр аграрної політики та продовольства України наголосив, що зазначені проекти є важливими в процесі інтегрування нашого ринку з європейським і створення законодавчої бази для постачання української сільськогосподарської продукції до ЄС.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»