У випадку зростання педагогічного навантаження (якщо водночас не підвищується посадовий оклад або тарифна ставка) базовий місяць не змінюється. Про це йдеться в листі Мінсоцполітики від 17.04.2014 р. № 52/10/136-14.

Адже п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078 (даліПорядок № 1078), визначено, що місяць, у якому відбувається підвищення грошових доходів працівників у зв'язку з розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов'язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, в установі, організації, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації (у разі коли не відбувається підвищення тарифної ставки (окладу)).

Окрім того, Мінсоцполітики вказує, що механізм проведення індексації під час поновлення на роботі Порядком № 1078 не визначений. Тому потрібно керуватися загальним порядком, визначеним п. 5 Порядку № 1078.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»