МОЗ України на громадське обговорення пропонує проект постанови КМУ «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків».

Згідно з проектом, до переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладанню ПДВ за ставкою 7%, належатимуть вироби, терміни яких вживаються в значеннях:

  • «медичний виріб», наведений у Технічному регламенті щодо медичних виробів, затвердженому постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 753;
  • «медичний виріб для діагностики in vitro», наведений у Технічному регламенті щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженому постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 754;
  • «активний медичний виріб, який імплантують», наведений у Технічному регламенті щодо активних медичних виробів, які імплантують, затвердженому постановою КМУ від 02.10.2013 р. № 755.

Нагадаємо: Постанова КМУ «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків» від 23.04.2014 р. № 118 діє до 1 липня 2014 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»