Довідки за ф. № 22-ОПП та за ф. №12-ОПП є дійсними протягом двох місяців від дня їх реєстрації в органі доходів і зборів — повідомляє ГУ Міндоходів у Тернопільській області.

Після завершення строку дії довідки за ф. № 12-ОПП або за ф. № 22-ОПП повторна довідка видається протягом місяця від дня отримання звернення платника податків про заміну довідки в такому ж порядку, як і попередня довідка.

Нагадаємо: після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків та його відокремлених підрозділів і спливу законодавчо встановлених строків сплати узгоджених грошових зобов’язань такого платника та його відокремлених підрозділів, у разі відсутності заперечень органу доходів і зборів щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків та встановлення факту відсутності заборгованості платника податків і його відокремлених підрозділів перед бюджетом щодо сплати платежів, орган доходів і зборів складає довідку про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів за ф. № 22-ОПП.

Платникам податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, а також щодо яких законом або нормативно-правовим актом Кабінету Міністрів України для проведення реєстрації припинення платника податків вимагається довідка про зняття з обліку платника податків, замість довідки за ф. № 22-ОПП видається довідка про зняття з обліку платника податків за ф. № 12-ОПП.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»