Уряд схвалив проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств і податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який, за словами Прем’єра, дозволить зняти корупцію, у тому числі в системі податкових органів, і дасть можливість чесним підприємцям чесно працювати на благо української економіки. Про це інформує сайт Уряду.

Згідно із законопроектом, застосування податкового компромісу передбачає добровільне уточнення недоплачених податкових зобов’язань платниками з податку на прибуток і ПДВ у розмірі 15% протягом 60 днів із моменту набрання чинності законом.

Документ передбачає, що платники, які скористалися правом на податковий компроміс, звільняються від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за умови сплати узгоджених податкових зобов’язань.

Податкові органи мають право на проведення документальної перевірки великих платників податків у разі, якщо платник не скористався правом на податковий компроміс.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»