Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти вирішили перенести терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі — ЗНО) для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на додаткову сесію, що розпочнеться в першій половині липня 2014 року. Дати проведення тестувань під час додаткової сесії будуть оголошені Українським центром оцінювання якості освіти додатково. Відповідне рішення опубліковано на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Для абітурієнтів із Донецької та Луганської областей, які виявлять бажання пройти ЗНО під час додаткової сесії на території інших областей України, із 21 травня буде відкрита онлайн-перереєстрація на їхніх персональних сторінках. Детальну інформацію про зміни в порядку проведення ЗНО можна отримати за телефоном гарячої лінії Українського центру оцінювання якості освіти: 044-503-37-93.

Рішення про перенесення дати ЗНО було прийняте з метою гарантування безпеки учасників ЗНО, конфіденційності тестових матеріалів і забезпечення рівності умов проходження ЗНО всіма його учасниками.

Нагадаємо: основна сесія ЗНО має розпочатися 3 червня.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»