Міндоходів нагадало листом від 08.05.2014 р. № 10602/7/99-99-24-01-10-17, що з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» від 09.04.2014 р. № 1193-VII (даліЗакон № 1193), відповідно, скасовано подання під час митного оформлення продуктів лову та харчової продукції таких документів:

  • сертифікат відповідності чи свідоцтво про визнання іноземного сертифіката;
  • міжнародний санітарний сертифікат, що видається країною-експортером, або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи;
  • декларація виробника;
  • підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування чи аналогічний документ, підтверджений компетентним органом іноземної держави.

Частина, що вносить зміни до Закону України «Про радіочастотний ресурс» від 01.06.2000 р. № 1770-III, набирає чинності через три місяці з дня опублікування Закону № 1193 (тобто 26.07.2014 р.), після чого пропуск радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв спеціального призначення через митний кордон України та їх митне оформлення здійснюватиметься митними органами за наявності дозволу на ввезення з-за кордону такого типу радіоелектронних засобів або випромінювальних пристроїв та за наявності документа про підтвердження відповідності. Дозвіл видаватиметься Генеральним штабом Збройних сил України.

Крім того, митне оформлення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування, здійснюватиметься лише за відсутності в Реєстрі радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, заборонених до застосування та ввезення на територію України, такого типу радіоелектронних засобів або випромінювальних пристроїв і за наявності документа про підтвердження відповідності.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»