Мінсоцполітики в листі від 25.03.2014 р. № ДЦ-01-1816/0/6-14 роз'яснило порядок накладення штрафів на підприємства, які не виконують квоту по набору працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Так, згідно з п. 3 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI (даліЗакон), роботодавці самостійно розраховують квоту на працевлаштування працівників, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах і організаціях та належать до неконкурентоспроможних на ринку праці (окрім інвалідів), і забезпечують їх працевлаштування самостійно.

Середньооблікова чисельність штатних працівників розраховується відповідно до Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату України від 28.09.2005 р. № 286, у частині визначення показника середньооблікової кількості штатних працівників.

Відповідно до п. 2 ст. 53 Закону, у разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування з нього стягується штраф за кожну необгрунтовану відмову в працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, установленої на момент виявлення порушення.

Тобто підставою для накладення штрафу є невиконання протягом року квоти робочих місць, якщо водночас було допущено необгрунтовану відмову в працевлаштуванні осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у межах відповідної квоти.

Тобто Законом установлено обов'язок роботодавця із чисельністю понад 20 працівників забезпечити працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у розмірі 5%. Такий обов'язок у роботодавця виникає незалежно від наявної потреби в працівниках.

Питання перевірки роботодавців на предмет надання Інформації та правильності її заповнення не належать до компетенції Державної служби зайнятості.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»