Нацбанк у листі від 08.05.2014 р. № 18-112/22289 запропонував банкам України розглянути питання про розроблення програм сприяння в погашенні основного боргу та сплаті відсотків та/або ненарахування штрафних санкцій за несвоєчасне виконання боргових зобов'язань військовозобов'язаними, яких призвано на військову службу до Збройних сил України.

Також наголошено, що відповідні пропозиції Верховна Рада планує закріпити в законодавчому порядку: був прийнятий за основу законопроект (реєстр. № 4785) про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 р. № 2011-XII (далі — Закон).

Закон буде доповнено нормами щодо ненарахування штрафних санкцій та пені за невиконання зобов'язань перед банками військовослужбовцями з початку та до закінчення особливого періоду, а резервістам і військовозобов'язаним — із моменту призову під час мобілізації та до закінчення особливого періоду.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Міноборони було запропоновано Тимчасовий зразок заяви про надання кредитних канікул військовослужбовцям на період проходження служби.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»