У «Голосі України» від 16.05.2014 р. № 93 опубліковано Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України» щодо забезпечення належної організації та проведення виборчого процесу» від 15.05.2014 р. № 1272-VІІ.

Цим законом:

  • передбачено посилення, у разі необхідності, охорони виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації під час їх транспортування від дільничних та окружних виборчих комісій до виборчих комісій вищого рівня;
  • збільшено відведений законом час для передавання попередніх списків виборців органами ведення Державного реєстру виборців дільничним виборчим комісіям і перенесено кінцевий строк їх передавання та надсилання виборцям іменних запрошень ближче до дня виборів;
  • посилено охорону виборчих комісій за адресами їх місцезнаходження; а також для забезпечення нормального функціонування окружних виборчих комісій, у разі необхідності, надано можливість обласним адміністраціям змінювати місцезнаходження відповідних виборчих комісій.

Нагадаємо, цей закон було розроблено з метою забезпечення на законодавчому рівні належної організації та проведення виборів Президента України з метою гарантування закріпленого ст. 38 Конституції України права обирати й бути обраними та вільного волевиявлення виборців як передумов обрання легітимного Президента України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»