Держслужба з питань захисту персональних даних повідомила, що розробку проекту національного стандарту «Інформаційні технології. Методи захисту. Основні положення щодо забезпечення невтручання в особисте життя (ISO/IEC 29100:2011, MOD)» завершено.

Прийняття та застосування національного стандарту створює базу для забезпечення відповідності управлінських процесів в організаціях та на підприємствах України вимогам міжнародних стандартів у цій сфері, а також стане передумовою для:

  • перевірки та доведення того, що управлінські процеси відповідають вимогам, що стосуються захисту даних і недоторканості приватного життя, шляхом періодичного проведення аудитів внутрішніми аудиторами чи довіреними зовнішніми аудиторами;
  • розробки необхідних внутрішніх заходів та механізмів незалежного нагляду, що гарантують сумісність із законодавством про недоторканість приватного життя та процедурами забезпечення інформаційної безпеки;
  • розробки та застосування засобів оцінювання ризиків порушення недоторканості приватного життя, які дадуть можливість оцінити внутрішні процедури на їх відповідність установленим вимогам.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»