Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, внесла постановою від 11.04.2014 р. № 342 суттєві зміни в Механізм, що встановлює порядок визначення витрат на оплату праці, які враховуються як складова у відповідних тарифах суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання та централізованого водопостачання і водовідведення.

Відтепер планування витрат на оплату праці для включення до тарифів здійснюватиметься в установленому законодавством порядку із забезпеченням мінімальної заробітної плати й інших гарантій з оплати праці, передбачених законодавством, з урахуванням рівня середньомісячної заробітної плати в розрахунку на одного штатного працівника регіону чи одного штатного працівника, зайнятого в промисловості регіону.

До прямих витрат на оплату праці належать:

  • основна заробітна плата працівників;
  • додаткова заробітна плата за працю понад установлені норми, трудові досягнення, особливі умови праці у вигляді доплат і надбавок, премій за виконання виробничих завдань і функцій та компенсаційних виплат;
  • інші заохочувальні та компенсаційні виплати виробничому персоналу (винагороди за підсумками роботи за рік, вислугу років у галузі, інші виплати, установлені законодавством).
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»