Виконуючий обов’язки Президента України підписав Закон України № 1227-VII «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України».

Метою цього закону є створення юридичної особи публічного права «Національної суспільної телерадіокомпанії України» (далі — НСТУ).

Водночас відповідно до закону НСТУ не зобов'язана висвітлювати діяльність органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб. Програми НСТУ становлять не менше ніж 75% національного та європейського (країн, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення) виробництва щодобового ефірного мовлення.

Забороняється втручання державних органів та органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, а також недержавних організацій у діяльність НСТУ з метою встановлення цензури, попереднього контролю та незаконного впливу на зміст інформації, що поширюється Суспільним телерадіомовленням України. Фінансування НСТУ має здійснюватися за державний рахунок (менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»