Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до законів України, пов’язаних з діяльністю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних»

Законодавчим актом визначено, що дія Закону «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» від 23.12.1997 р. № 776/97-ВР у випадках, передбачених законом, також поширюється на відносини, що виникають між юридичними особами публічного та приватного права, а також фізичними особами, які перебувають на території України.

Документом урегульовано на рівні закону поняття «згода суб’єкта персональних даних» шляхом унесення відповідного визначення до Закону «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Законом також урегульовано інституційну складову у сфері захисту персональних даних у законах «Про Державний реєстр виборців», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»