Міноборони затвердило Наказ від 07.04.2014 р. № 289 (даліІнструкція), що передбачає в особливий період комплектування військових частин резервістами. В Інструкції під резервістами розуміють військовослужбовців, які звільняються з військової служби в запас, дислокуються та проживають поблизу військових частин, і військовозобов’язаних, які проживають (перебувають) у населених пунктах, у яких або поряд із якими дислокуються військові частини, що проводять зазначений добір.

Для проходження служби у військовому резерві залучатимуться особи, що знаходяться в районах дислокації військових частин і надходження яких у війська за потреби забезпечується в найбільш стислі строки.

Перевагу під час добору та зарахування кандидатів для проходження служби у військовому резерві мають військовозобов'язані, які раніше проходили військову службу й отримали фахову підготовку за військово-обліковою спеціальністю, якою підлягає комплектуванню вакантна посада резервіста.

Громадяни, які не мають досвіду військової служби, будуть проінформовані про можливість проходження підготовки у відповідному навчальному центрі, а кандидатів на офіцерські посади — на курсах при відповідному вищому військовому навчальному закладі за обраною військово-обліковою спеціальністю.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»