Прес-служба офіційного загальнодержавного веб-порталу «Державні закупівлі» у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII та відповідно до інформативного листа Мінекономрозвитку України «Щодо оприлюднення інформації про закупівлі» від 07.05.2014 р. повідомляє, що змінюється порядок приймання інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.

Приймання інформації про державні закупівлі, які розпочаті (зареєстровано на веб-порталі оголошення про проведення процедури закупівлі) замовниками починаючи з 12.05.2014 р., здійснюється відповідно до Тимчасового порядку роботи з веб-порталом Уповноваженого органу «Державні закупівлі».

Інформація про державні закупівлі, які розпочаті (зареєстровано на веб-порталі оголошення про проведення процедури закупівлі) замовниками до 12.05.2014 р., здійснюється відповідно до Інструкції подання, прийому та розміщення інформації про державні закупівлі в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» та на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі», затвердженої наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 12.02.2013 р. № 25 (зі змінами) та Інструкції подання, прийому та розміщення інформації про державні закупівлі у міжнародному інформаційному виданні «Announcer of the public purchasing», затвердженої наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 03.10.2011 р. № 52-а (зі змінами).

Приймання інформації для оприлюднення здійснюється в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника («Кабінет Замовника»). Зміст інформації для оприлюднення, яка була подана в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника не у формі електронних документів, підтверджується в письмовій формі.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»