Мінекономрозвитку надало роз’яснення від 07.05.2014 р. щодо оприлюднення інформації про закупівлі.

Інформація, яка підлягає оприлюдненню, безоплатно подається на веб-портал в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника, доступ до якого надається після безоплатної реєстрації замовника на веб-порталі. Зміст інформації для оприлюднення, яка була подана в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника не у формі електронних документів, підтверджується в письмовій формі.

Інформація, подана замовниками для оприлюднення, розміщуватиметься на веб-порталі протягом трьох робочих днів із моменту її подання. З метою забезпечення обробки інформації її приймання здійснюватиметься Державним підприємством «Зовнішторгвидав України» до 14.00 щоденно (окрім вихідних днів).

До приведення Мінекономрозвитку нормативно-правових актів у відповідність із Законом України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII та прийняття необхідних нормативно-правових актів рекомендується:

  • під час заповнення інформації про проведення таких процедур закупівель як відкриті торги, двоступеневі торги, попередня кваліфікація учасників, запит цінових пропозицій, використовувати форми документів, затверджені наказом Мінекономіки від 26.07.2010 р. № 922;
  • у разі застосування переговорної процедури закупівлі використовувати форми інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника, обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника; інформації про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника та повідомлення про відміну процедури закупівлі в одного учасника, затверджені наказом Мінекономіки від 26.07.2010 р. № 922, зазначаючи в пункті «Додаткова інформація» про застосування переговорної процедури закупівель.

Окрім того, оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договору про закупівлю замовниками здійснюватиметься після набрання чинності наказу Мінекономрозвитку, яким будуть затверджені форми документів у сфері державних закупівель.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»