Президент підписав Закон України «Про внесення змін до законів України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» та «Про зайнятість населення» (щодо статусу біженців)» від 17.04.2014 р. № 1221-VII (далі — Закон № 1221). Закон № 1221 набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Після того як відповідні норми запрацюють, Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей» від 02.06.2005 р. № 2623-IV поширюватиметься на громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах не тільки проживають, а й перебувають на території України. Такі зміни, перш за все, стосуються жителів Криму, які вирішили виїхати звідти й наразі перебувають на території України.

Також після змін, які вносить Закон № 1221, для осіб, стосовно яких прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо надання статусу біженця, плата за видачу дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства не справляється

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»