Роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності в них ліцензій (ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР, даліЗакон № 481).

У додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб’єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі та вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться в місці торгівлі.

Водночас місце торгівлі — місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для алкогольних напоїв — торговельною площею не менше ніж 20 кв. м, обладнане електронними контрольно-касовими апаратами (незалежно від їх кількості) або де є товарно-касові книги (незалежно від їх кількості), у яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів (ст. 1 Закону № 481).

Згідно з п. 14 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затверджених постановою КМУ від 18.02.2002 р. № 199, чеки всіх звітів повинні містити загальні реквізити, зокрема назву й адресу господарської одиниці. Назва господарської одиниці — назва, яка зазначена в дозволі на розміщення господарської одиниці (договорі оренди, іншому документі на право власності чи користування господарською одиницею) (абз. 5 р. 1 Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. № 614).

Ураховуючи викладене, Законом № 481 не передбачено здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями на літньому майданчику, який розташований не в торговому приміщенні (будівлі).

Разом із тим суб’єкт господарювання може здійснювати торгівлю алкогольними напоями, застосовуючи один касовий апарат, зазначений у додатку до ліцензії, у якій місце торгівлі визначене як «бар на першому поверсі», навіть якщо, залежно від сезону, бар переносять на інший поверх будівлі, але за умови, що реалізація таких напоїв відбувається в одній господарській одиниці.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (підкатегорія 115.03 «ЗІР»)

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»