Міндоходів у підкатегорії 103.25 «ЗІР» наголосило, що Порядком заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міндоходів України від 21.01.2014 р. № 49 (далі Порядок № 49), передбачено, що під час заповнення звітного податкового розрахунку за ф. 1ДФ в останньому рядку розрахунку вказуються загальні суми нарахованого доходу за графою 3а, виплаченого доходу за графою 3, нарахованого податку за графою 4а та перерахованого податку за графою 4 (п. 3.10 р. III Порядку № 49).

У разі подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. 1ДФ, заповнення рядків на вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації та введення нового чи пропущеного рядка підсумковий рядок по гр.гр. 3а, 3, 4а та 4 не заповнюється.

Загалом, це цілком слушна позиція Міндоходів, адже оскільки говориться саме про вилучення рядка, відповідно, про жодне нарахування/виплату доходу та нарахування/перерахування ПДФО не йдеться. А тому немає законних підстав заповнювати підсумковий рядок згідно з п. 3.10 Порядку № 49.

За інформацією Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР» (підкатегорія 103.25)

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»