На численні звернення громадян із питанням щодо врегулювання трудових відносин у разі призову чи вступу працівника на військову службу Державна інспекція з питань праці надала роз’яснення.

Починаючи з 01.04.2014 р., громадяни, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, не підлягають звільненню, вони увільняються від роботи (звільняються від виконання посадових обов’язків) згідно зі ст. 119 КЗпП України. Водночас за ними зберігається середній заробіток на період до одного року (починаючи з дати початку проходження військової служби).

Відповідно до прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» від 27.03.2014 р. № 1169-VІІ (даліЗакон № 1169-VІІ), він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тож застосування його вимог до працівників, звільнених із дня оголошення мобілізації до 01.04.2014 р., не передбачено.

Разом із тим, за угодою між працівником і власником або вповноваженим ним органом, наказ про звільнення працівника на підставі п. 3 ст. 36 Кодексу законів про працю України, може бути скасований. Збереження середньої заробітної плати в такому випадку здійснюється з дня призову на військову службу (день, зазначений у повістці військового комісаріату).

Про цей момент ми згадували в матеріалі «Додаткові гарантії в умовах мобілізації: закон прийнято, але чи він допоможе?».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»