З метою надання практичної допомоги членським організаціям ФПУ в департаменті правового захисту розроблені Рекомендації з окремих питань застосування законодавства про працю та профспілки під час проведення колективних переговорів. Знайти їх можна тут. Зокрема ФПУ надало відповіді на такі запитання:

  • Чи правомірні вимоги роботодавця до профспілкового комітету щодо надання в процесі колективних переговорів звіту про використання коштів, перерахованих на рахунок профкому на оздоровлення працівників підприємства?
  • Керівник підприємства видав наказ про створення спеціальної комісії із числа працівників бухгалтерії та відділу кадрів для проведення інвентаризації грошових коштів, перерахованих профспілковій організації в рамках колективного договору на оздоровлення працівників. Чи правомірні такі дії роботодавця?
  • Роботодавець вимагає від звільненого голови профспілкового комітету, що входить до складу робочої комісії для ведення переговорів і підготовки проекту колективного договору, підписати Зобов'язання про нерозголошення інформації, що становить комерційну таємницю та/або конфіденційну інформацію підприємства. Чи правомірні такі вимоги? Чи можуть включатися до зазначених Зобов’язань умови про притягнення голови профкому до дисциплінарної та адміністративної відповідальності?
  • Які права має профспілка в процесі ведення колективних переговорів щодо поширення, використання та запиту інформації, яка стосується предмету колективного договору?

Рекомендації підготовлені за зверненнями профспілкових організацій на телефони профспілкової гарячої лінії ФПУ та можуть використовуватися як у ході проведення колективно-договірної кампанії, так і під час навчання профспілкового активу.

Департамент правового захисту апарату ФПУ

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»