Мінрегіон затвердив нові Показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України наказом від 22.04.2014 р. № 119 (даліПоказники).

Такі Показники, відповідно до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, затвердженого Державним комітетом будівництва і архітектури від 27.09.2005 р. № 174 (далі — Порядок), розраховуються спеціально вповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань містобудування та архітектури щоквартально, виходячи зі структури безпосередніх витрат із будівництва об'єкта-представника, скоригованої згідно зі змінами рівня цін на трудові та матеріально-технічні ресурси.

За Порядком вони застосовуються під час прогнозування обсягів державних інвестицій, що спрямовуються на будівництво, реконструкцію, придбання житла для окремих категорій громадян, які потребують підтримки держави.

Наказ Мінрегіону «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» від 22.04.2014 р. № 119

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»