Міністерство освіти і науки України повідомило про вартість у 2014 році документів про освіту державного зразка, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій.

Так, у 2014 році ціна одного примірника свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестата про повну загальну середню освіту, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, для випускників приватних загальноосвітніх навчальних закладів, випускників контрактної форми навчання професійно-технічних навчальних закладів та випускників вищих навчальних закладів становить 37,08 грн. Отримуючи у 2014 році відповідні документи для осіб, які навчалися за кошти державного та місцевих бюджетів, Монмолодьспорту АР Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади оплачують тільки вартість послуг ДП «Інфоресурс» у розмірі 3,12 грн за один документ про освіту.

Ціна одного примірника свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, диплома кваліфікованого робітника, диплома молодшого спеціаліста, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, становить 52,02 грн.

Ціна одного примірника диплома бакалавра, диплома спеціаліста чи диплома магістра, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, становить 89,82 грн.

Інші документи про освіту, що виготовляються за кошти держбюджету для осіб, які навчалися за кошти державного та місцевих бюджетів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, а саме: бланки додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтва про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи (для дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку), бланки похвальних листів і грамот, золоті та срібні медалі, — видаються безкоштовно.

Лист Міністерства освіти і науки України від 24.04.2014 р. №1/9-216

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»