Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі застосувала спеціальні заходи щодо імпорту в Україну товару незалежно від країни походження та експорту, який має такий опис: посуд та прибори столові або кухонні з фарфору, що класифікують згідно з УКТЗЕД за кодом 6911 10 00 00. Не в останню чергу на це вплинули дані про обсяги контрабандної продукції (за даними однієї із заінтересованих сторін походженням із Китайської Народної Республіки орієнтовно кількістю 12 тис. т і загальною вартістю 21 млн. дол. США).

Отже, спеціальні заходи застосовано строком на три роки запровадженням спеціального мита, розмір ставки якого становить:

  • із дня застосування спеціальних заходів — 35,6%;
  • через 12 місяців із дня їх застосування — 32%;
  • через 24 місяці з дня їх застосування — 28,8%.

Спеціальні заходи застосовують із дня набуття чинності Рішення Комісії.

Дія спеціальних заходів не поширюється на імпорт в Україну товару походженням із таких країн: Республіка Вірменія, Республіка Казахстан, Республіка Молдова, Киргизька Республіка, Російська Федерація, Республіка Ісландія, Князівство Ліхтенштейн, Королівство Норвегія, Швейцарська Конфедерація, Ангола, Бангладеш, Бенін, Буркіна-Фасо, Бурунді, Камбоджа, Чад, Демократична Республіка Конго, Центральноафриканська Республіка, Джібуті, Гамбія, Гвінея, Гвінея-Бісау, Гаїті, Лаоська Народно-Демократична Республіка, Лесото, Мадагаскар, Малаві, Малі, Мавританія, Мозамбік, М'янма, Непал, Нігер, Руанда, Самоа, Сенегал, Сьєрра-Леоне, Соломонові Острови, Танзанія, Того, Уганда, Вануату, Замбія.

Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну посуду та приборів столових або кухонних з фарфору незалежно від країни походження та експорту» № СП-309/2014/4421-06.

Набирає чинності через 30 днів із дня опублікування повідомлення

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»