Відповідно до п. 15 додатка 8 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою НБУ від 21.01.2004 р. № 22, під час заповнення реквізиту «Отримувач» зазначається найменування отримувача, що відповідає найменуванню отримувача, яке заявлене в банку отримувача в картці зі зразками підписів та відбитка печатки, або його скорочене найменування, яке відповідає зареєстрованому в установчих документах. Під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.

Зазначений порядок розповсюджується й на платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — ЄСВ).

Водночас у разі оформлення платіжних доручень щодо сплати ЄСВ код бюджетної класифікації в полі «Отримувач» не вказується.

За інформацією Загальнодоступного

інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»

Нагадаємо!

На такій позиції ми наголошували ще в жовтні 2013 р., коли функції з адміністрування ЄСВ перейшли від ПФУ до Міндоходів. Детальніше про це в новині «Де і коли вказувати код доходів бюджету у платіжному дорученні».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»