Нацагенство з питань держслужби пояснює, що  посади головного та провідного казначея районного в місті (місто обласного значення) відділення Державної казначейської служби України віднесені до сьомої категорії посад державних службовців.

Адже, відповідно до Додатка 24 до постанови КМУ від 14.08.2013 р. № 703, посада спеціаліста територіального органу центрального органу виконавчої влади в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі віднесена до шостої категорії посад державних службовців, а посада спеціаліста районного, міського (міст обласного значення), районного в місті, міськрайонного та міжрайонного територіального органу — до сьомої категорії.

Водночас у разі належності посади до нижчої категорії за працівниками, які обіймали посади головного та провідного казначея районного в місті (місто обласного значення) відділення Державної казначейської служби України та яким було присвоєно 13-й ранг державного службовця в межах шостої категорії посад, зберігається раніше присвоєний ранг, якого вони можуть бути позбавлені лише за вироком суду.

Лист Нацагенства з питань держслужби від 26.03.2014 р. № 1192/12-14

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»