Національна комісія із цінних паперів та фондового ринку підготувала рішення «Про внесення змін до Порядку визначення біржового курсу цінного папера». Відповідний документ був прийнятий на засіданні Комісії, яке відбулося 15 квітня 2014 року.

За словами Ірини Устенко, директора департаменту регулювання діяльності торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР, основною метою внесення змін є розширення бази розрахунку біржового курсу, яка б дозволяла визначити справжню ринкову вартість більшої кількості цінних паперів та унеможливила штучне формування ринкової ціни.

«У першу чергу даними змінами до бази розрахунку біржового курсу включається біржовий контракт, строк виконання якого не перевищує трьох робочих днів з моменту укладення договору, що відповідає вимогам Закону України «Про депозитарну систему», а також встановлено норму щодо укладання біржового контракту на підставі безадресної заявки. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зробили процедуру визначення біржового курсу цінного папера більш ефективною та якісною», — зауважила Ірина Устенко.

Найближчим часом проект рішення буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі охочі зможуть ознайомитися з його текстом і надати ґрунтовні пропозиції.

За інформацією Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»