У графах звіту «Код податку, збору» та «Найменування податку, збору» зазначається код і найменування податку чи збору відповідно до бюджетної класифікації (п. 4 постанови КМУ «Про затвердження Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг» від 27.12.2010 р. № 1233).

Наказом Мінфіну України «Про бюджетну класифікацію» від 14.01.2011 р. № 11 визначено класифікацію доходів бюджету, згідно з якою визначені коди та найменування податків, зборів, зокрема з податку на додану вартість код і назва податку відповідно становлять:

  • 14010100 — ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг);
  • 14010700 — ПДВ, що сплачується юрособами при здійсненні ними операцій з постачання власної виробленої продукції (молока, молочної сировини, молочних продуктів, м’яса, м’ясопродуктів, іншої продукції переробки тварин (шкур, субпродуктів, м’ясо-кісткового борошна), виготовленої з поставлених молока або м’яса в живій вазі сільськогосподарськими підприємствами, іншими юридичними та фізичними особами, у тому числі фізичними особами — підприємцями, які самостійно вирощують, розводять, відгодовують продукцію тваринництва.

Водночас із метою правильного заповнення граф «Код податку, збору» та «Найменування податку, збору» звіту про суми податкових пільг платнику податку необхідно звернутися до контролюючого органу за своїм місцем реєстрації.

За інформацією Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»