Для організації лікувального харчування слід керуватися безпосередньо наказом МОЗ «Про удосконалення лікувального харчування та роботи дієтологічної системи в Україні» від 29.10.2013 р. № 931 (даліНаказ № 931). Додатки до цього наказу містять середньодобові набори продуктів харчування для хворих різних відділень у закладах охорони здоров'я.

Технологічні картки та зразки тижневого меню є довідковими матеріалами. Наказ МОЗ СРСР «Про поліпшення організації лікувального харчування в лікувально-профілактичних закладах» від 23.04.1985 р. № 540 не затверджував цих матеріалів.

Наказом № 931 передбачено розробку нових технологічних карток і зразків меню, оскільки за останні роки відбулися суттєві зміни в розумінні принципів здорового харчування та, відповідно, мають бути змінені рецептури страв і меню. Орієнтовний термін розробки матеріалів — кінець 2014 року.

Технологічні картки та зразки тижневого меню будуть видані у вигляді довідника. Тому їх розповсюдження не буде безкоштовним. Стосовно питань отримання технологічних карток і зразків тижневого меню можна буде звернутися до Українського інституту стратегічних досліджень МОЗ України, Державного науково-дослідного центру з проблем гігієни харчування МОЗ України.

До публікації оновлених карток і зразків меню можуть використовуватися попередні їх версії.

Середньодобові набори продуктів харчування можна отримати тут.

Лист МОЗ від 18.03.2014 р. № 3.18-58/596/7247

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»