З метою економії Мін’юстом затверджено наказ «Про затвердження опису бланка виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 07.04.2014 р. № 598/5 (даліНаказ).

Наказом спрощено опис бланка виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Бланк виготовляється на білому папері формату А4, у верхній частині бланка в центрі друкується схематичне зображення малого Державного Герба України. Слова «Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» друкуються у верхній частині бланка в один рядок; слова «Державна реєстраційна служба України» друкуються у верхній частині бланка у два рядки після слів «Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців».

Залишки бланків виписки, витягу, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, технічний опис яких затверджено наказом Мін’юсту «Про бланки виписки, витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 09.02.2012 р. № 225/5 використовуються до повного їх витрачання.

За інформацією офіційного веб-сайту Державної реєстраційної служби України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»