Відстоюючи позицію необхідності повної легалізації зарплат, Голова Держпідприємництва Михайло Бродський підтримав проект постанови, яким удосконалюється механізм стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом отримання компенсації вже сплаченого ЄСВ.

Так, у проекті:

  • визначено умови створення робочого місця;
  • наведено формулу розрахунку компенсації єдиного внеску, за допомогою якої суб’єкт господарювання може самостійно розрахувати розмір такої компенсації;
  • деталізовано умови, за яких роботодавець втрачає право на отримання компенсації, а також порядок подання документів до органів Пенсійного фонду України для отримання компенсації.

Підставою для внесення таких змін є низька поінформованість підприємців щодо можливості скористатися правом на компенсацію за новостворені робочі місця. Адже, за даними Пенсійного фонду України, на сьогодні 5315 роботодавців відповідають вимогам, установленим законодавством для виплати зазначеної компенсації, проте лише 23 надали до органу відповідні довідки щодо виконання вимог по 151 працівнику.

Нагадаємо: відповідно до діючого Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних виплат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою КМУ від 13.03.2013 р. № 153, підприємець, який створює нові робочі місця та працевлаштовує на них безробітних громадян шляхом укладення трудового договору та протягом 12 календарних місяців щомісяця здійснює виплату їм зарплати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати, протягом першого року зможе щомісяця отримувати компенсацію в розмірі 50% суми нарахованого страхового внеску.

За інформацією прес-служби Держпідприємництва України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»