Із дня набрання чинності Законом України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» від 08.04.2014 р. № 1188-VІІ (даліЗакон) вважаються такими, що звільнені з адміністративних посад, голови вищих спеціалізованих судів, їх заступники, голови апеляційних судів, їх заступники, голови місцевих судів та їх заступники, а також секретарі судових палат вищих спеціалізованих судів, їх заступники та секретарі судових палат апеляційних судів.

Повноваження членів Вищої ради юстиції, окрім тих, які перебувають у цьому органі за посадою, та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з дня набрання чинності Законом припиняються, як і повноваження делегатів на з’їзд суддів та конференції суддів, обраних за правилами, що діяли до набрання чинності цим Законом.

Делегати на з’їзд суддів України, що призначає членів Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та суддів Конституційного Суду України, обираються згідно з правилами, установленими ст. 125 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010 р. № 2453-VI зі змінами, унесеними цим Законом.

Судді Конституційного Суду України та члени Вищої ради юстиції, призначені з’їздом суддів України, допускаються до присяги лише в разі, якщо вони призначені з’їздом суддів України, делегати на який були обрані згідно з правилами, установленими цим Законом.

Закон України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні»
від 0
8.04.2014 р. № 1188-VІІ.

Чинний із 11.04.2014 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»