Вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію, зазначається в п. 11 акта готовності об’єкта до експлуатації (додаток 3 до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою КМУ від 13.04.2011 р. № 461 (даліПорядок)) без урахування податку на додану вартість та зворотних сум.

У разі якщо відповідно до п. 6 Порядку прийняття об’єкта в експлуатацію здійснюється в І або ІV кварталі та строки виконання окремих видів робіт з оздоблення фасадів та благоустрою території перенесені у зв’язку з несприятливими погодними умовами, під час заповнення акта готовності об’єкта до експлуатації вартість основних фондів, що передаються балансоутримувачу, зазначається на дату їх прийняття, тобто без урахування вартості незавершених робіт.

Після виконання робіт з оздоблення фасадів та благоустрою території їх вартість визначається за примірними формами КБ-2в та КБ-3, складеними в установленому порядку, з уточненням у бухгалтерській звітності балансоутримувача вартості основних фондів, яка складається з вартості основних фондів, визначених на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації та вартості робіт, виконаних після введення об’єкта в експлуатацію.

Лист Мінрегіонбуду від 09.04.2014 р. № 7/15-4119

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»