9 квітня в Будинку Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка відбулася нарада, присвячена питанням реформування системи охорони здоров’я та ситуації, що склалася на фармацевтичному ринку України після ухвалення Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03 2014 р. № 1166-VII.

Прем’єр-міністр України запевнив, що докладе максимум зусиль для того, щоб 10 квітня урядовий законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо усунення окремих неузгодженостей норм законодавства» (№ 4645) було включено до порядку денного пленарного засідання та ухвалено Верховною Радою України.

Також повідомлено, що 9 квітня Уряд ухвалив постанову, якою затверджено перелік виробів медичного призначення, щодо яких застосовується 7% ставка ПДВ (цей документ буде оприлюднено найближчим часом).

Арсеній Яценюк запевнив, що після ухвалення урядового законопроекту «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо усунення окремих неузгодженостей норм законодавства» оператори ринку отримають нове роз’яснення від органів влади, у якому буде надано конкретні за змістом та зрозумілі за формою відповіді на гострі питання, які нині їх хвилюють.

За повідомленням прес-служби МОЗ України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»