Фахівці Міндоходів звернули увагу платників на необхідність правильного заповнення показників «Штатна чисельність працівників» та «Середньооблікова кількість штатних працівників» у додатку 4 до звіту з ЄСВ.

Так, штатна чисельність працівників — це встановлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), із якими укладено трудовий договір (контракт) згідно із затвердженим роботодавцем переліком посад (з урахуванням вакантних), де зазначено розмір окладу для конкретної посади.

У таблиці 1 додатка 4 звіту з ЄСВ показник «Середньооблікова кількість штатних працівників» визначається платником відповідно до наказу Держкомстату України від 28.09.2005 р. № 286, у тому числі:

  • працівники, яким відповідно до чинного законодавства встановлено інвалідність (показник заповнюється згідно з наказом Мінпраці від 10.02.2007 р. № 42);
  • працівники, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (показник заповнюється відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI, де визначено категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Більш детальну інформацію стосовно зазначеного питання можна отримати, звернувшись до Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів за телефоном 0-800-501-007 (зі стаціонарного телефону — безкоштовно).

Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Полтавській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»