На виконання п. 230.18 ПКУ постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 р. № 806 затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв (даліПорядок).

Згідно з п. 2 Порядку, Адміністратором і держателем Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв (далі — Реєстр) є Мінагрополітики України, яке:

  • здійснює заходи зі створення Реєстру, програмного продукту, що забезпечує доступ до Реєстру, з урахуванням положень Концепції створення та функціонування інформаційної системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 р. № 634-р, надання доступу до Реєстру, забезпечує збереження та захист даних, що містяться в Реєстрі, обмін інформацією, що міститься в Реєстрі, з інформаційними системами Міністерства доходів та зборів і правоохоронних органів відповідно до укладених договорів про інформаційне співробітництво;
  • забезпечує ведення та функціонування Реєстру.

Отже, стосовно питань порядку ведення Реєстру необхідно звертатися до Міністерства аграрної політики та продовольства.

За інформацією Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР» (підкатегорія 116.11)

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»