Мінсоцполітики у своєму листі надало роз'яснення щодо надання додатково оплачуваної відпустки у зв'язку з навчанням.

Так, працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах із вечірньою та заочною формами навчання, надаються додаткові оплачувані відпустки, тривалість яких залежить від курсу, форми навчання та рівня акредитації навчального закладу.

Підставою для надання такої відпустки є заява працівника та довідка-виклик навчального закладу, у якій повинні бути вказані: форма навчання; рівень акредитації навчального закладу; курс, на якому працівник навчається.

Видана навчальним закладом довідка-виклик є підтвердженням того, що працівник успішно навчається (тобто за ним немає академзаборгованості). Тому вимоги адміністрації підприємства щодо отримання від навчального закладу чи працівника-студента довідок про відсутність за ним академзаборгованості, а також ненадання йому відпустки у зв'язку з навчанням у разі непред'явлення таких довідок є неправомірними.

Стосовно надання додаткових оплачуваних відпусток у зв'язку з навчанням працівників за кордоном, тут виникає проблема, яка полягає у відмінностях законодавства про освіту, у тому числі визначенні рівнів акредитації навчальних закладів, порядку їх надання (на підставі якого документа роботодавець має надати працівникові таку відпустку).

З урахуванням наведеного вище, Мінсоцполітики вважає, що працівникам, які навчаються в навчальних закладах за кордоном, додаткові оплачувані відпустки у зв'язку з навчанням можуть надаватися лише за умови, що навчання здійснюється в порядку, установленому законодавством відповідної держави, і закінчується видачею диплома, еквівалентного диплому українського вищого навчального закладу, тобто який визнається в Україні.

Лист Мінсоцполітики від 28.12.2013 р. № 563/13/116-13

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»