Попри зауваження МОН та ЦК Профспілки освіти і науки України Уряд таки затвердив зміни до постанови КМУ «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. № 373.

Про те, що таке рішення є неправомірним, ми інформували в новині «Запровадження Урядом гнучкого механізму встановлення надбавки за престижність праці педагогам у розмірі до 20% є неправомірним — Профспілка освітян».

Згідно з прийнятою постановою КМУ від 25.03.2014 р. № 88, надбавку педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування прописали встановлювати в граничному розмірі 20% посадового окладу. Тобто можна встановлювати її й у меншому розмірі, адже раніше було чітко прописано фіксований її розмір — 20%. Для цього також було передбачено, що розмір надбавки встановлюється керівником закладу (установи) у межах фонду оплати праці.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»