Верховная Рада Украины решила внести изменения в Налоговый кодекс Украины

Через зміни Нацбанку в правилах установлення валютного курсу Верховна Рада України вирішила внести зміни в Податковий кодекс України.

Для цілей визначення податкових зобов’язань зі сплати митних платежів застосовується офіційний курс валюти України до іноземної валюти, установлений Національним банком України, що діє на 0.00 годин дня подання митної декларації, а в разі якщо митна декларація не подається — дня визначення податкових зобов’язань.

Саме цей курс використовуватиметься під час визначення бази оподаткування для товарів, що ввозяться на митну територію України в міжнародних поштових та експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі, перерахунок іноземної валюти у валюту України здійснюється за курсом валюти. Так само нічний курс братимуть для обрахунку податку з підакцизних товарів (продукції), що ввозяться на митну територію України.

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо усунення окремих неузгодженостей норм законодавства

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»