На виконання антикризових заходів Уряд затвердив граничну чисельність працівників апарату й територіальних органів центральних органів виконавчої влади, інших державних органів. Про це йдеться в постанові Уряду від 05.04.2014 р. № 85.

Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, Рахунковій палаті, Центральній виборчій комісії, Державній судовій адміністрації, Вищій раді юстиції, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Національній комісії з радіаційного захисту населення рекомендовано скоротити чисельність працівників на 10%.

Окрім того, установлено, що після скорочення чисельності працівників державних органів у зв’язку з прийняттям указаної постанови вимога п. 15 Заходів щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання органів державної влади й інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, затверджених постановою КМУ від 01.03.2014 р. № 65, до зазначених органів не застосовується. Таким чином, Уряд надасть можливість заповнювати вакантні посади лише після проведення зазначеного скорочення чисельності працівників.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»