Документом, подтверждающим факт обучения иностранца

Документом, який підтверджує факт навчання іноземця в Україні з метою отримання посвідки на тимчасове проживання, може бути наказ відповідного навчального закладу про зарахування такого іноземця на навчання. Про це, зокрема, повідомило МОН України у своєму листі. Однак за пропозицією відомства вищий навчальний заклад у листі-клопотанні до Державної міграційної службі має вказувати нормативний термін навчання, визначений навчальним планом відповідно до освітньо-професійної програми підготовки.

Під час визначення такого терміну фахівці відомства рекомендують додатково передбачати час, який необхідний для забезпечення навчальним закладом заходів щодо вступу іноземця на наступний рівень навчання та/або для проведення легалізації отриманих після закінчення навчання документів про освіту.

Окрім того, відомство наголосило, що вимога територіальних підрозділів Державної міграційної служби надати інші документи для підтвердження термінів навчання іноземців за програмами певних освітньо-кваліфікаційних рівнів є неправомірною.

Лист МОН України від 01.04.2014 р. № 1/9-182

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»