Мінсоцполітики в листі від 27.02.2014 р. № 215/13/84-14 повідомило, що обов'язковою умовою отримання заробітної плати є перебування працівника в трудових відносинах з підприємством (власником або уповноваженим ним органом).

За трудовим договором працівника приймають на роботу (посаду), яка включена до штату підприємства, для виконання певної роботи (певних функцій) за конкретною класифікацією, професією, посадою.

Чинним законодавством передбачено здійснювати оплату праці працівнику за певний обсяг робіт, визначений у трудовому договорі. Тобто оплата праці за одну й ту саму виконану роботу двом працівникам чинним законодавством не передбачена.

Така ситуація може статися в разі звільнення працівника, з яким укладено договір про повну матеріальну відповідальність. У такому випадку виникає запитання: кому передати матеріальні цінності, які були в нього на зберіганні та коли приймати на роботу нового співробітника?

У зазначеному випадку керівник підприємства має право прийняти рішення про визначення посадової особи з числа штатних працівників, яким передаватимуться матеріальні цінності підприємства. Але навіть для тимчасової передачі матеріальних цінностей слід призначати працівника, посада (робота) якого є в Переліку, затвердженому постановою Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 28.12.1977 р. № 447/24.

На практиці зустрічається ще один варіант: коли працівник, який звільняється, передає матеріальні цінності комісії, призначеній керівником, а наступного дня після прийняття нового працівника комісія передає їх прийнятій особі.

Детальніше про це читайте в матеріалі «Зміна матеріально відповідальної особи: як оформити».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»